Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
TomNet.jpg, 28kB
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
  Úvodní stránka
  O mně
  Vandrování
  Fotky a obrázky
  Tomášovy řeči
  Spořiče
  ABBA
  Překlady
  Vyzvánění
  Odkazy

  Vyhledávání
  Mail pro mě
  Kniha hostů


Fotíme - nejlepší fotečky mé a mých kamarádů

Příběhy, které napsal sám život

Tvorba www Hudba Příroda a památky Napsáno životem
Zajímaví lidé Láska, sex a erotika Lidská krása Ostatní

Stránečky pro smutné, nešťastné, hříšníky a pro ty co jim chtějí pomáhat

Server Zpovědnice není žádný kostelní server, jak by se na první pohled mohlo zdát. V případě, že vás něco trápí a chcete se jen vypovídat a nemáte komu, nebo byste chtěli, aby vám poradilo větší množství lidí, můžete napsat na serveru Zpovědnice svou zpověď a to naprosto anonymě, jen pod přezdívkou. Ostatní návštěvníci si ji přečtou a poradí vám. Odpovědí (jako v opravdové zpovědnici se jim tu říká rozhřešení) se většinou sejde docela hodně a tak se nemusíte bát, že by si vaší zpovědi nikdo nevšiml. Málokterá stránka dokáže tak pomoct smutným lidem.

Trapas

Znáte to určitě všichni. Jen na chvilku polevíte v pozornosti, zasáhne v pravou chvíli zákon schválnosti a už je to tady... pořádný TRAPAS. A zatímco vy byste se nejradši neviděli, jiní se ještě dobře baví na váš účet. Tak se pobavte taky... na stránce vás čeká plno pořádných, vypečených trapasů, které jsou o to lepší, že se nestaly vám. A když už tam budete, můžete přihodit i svůj vlastní trapas... alespoň se vaši dušičce trochu uleví.

Snílek

Stává se vám někdy, že jste celý den milí a usměvaví a to proto, že se vám minulou noc zdál pěkný sen? Nebo se naopak probouzíte a jste rádi, že ten zlý sen už skončil. V obou případech se o něj můžete podělit s ostatními - a to na stránce s přiléhavým jménem Snílek.

Život bohužel nepíše jen příběhy lásky. Někdy se bohužel dostane k moci člověk, který ji v srdci moc nemá a ten svou moc využije tak, že ji zneužije - a pak je z toho Válka u nás - u nás na světě. Nejvíce vzpomínek v sobě nosíme na II. světovou válku, na kterou si mnozí lidé okolo nás ještě osobně pamatují. Věnuje se jí i stránka, na níž vás nyní zvu - ale narozdíl od podobných stránek tu není vyčerpávající popis bojové techniky, ani popis dějin celé války, ale hlavně válka z pohledu těch, kteří si ji přáli ze všeho nejmíň a kteří v ní nejvíce vytrpěli - z pohledu prostých vojáků.
Najdete tu vyprávění o klíčových situacích války, o generálech, různé vzpomínky a také videa.Tomáš (2002 - 2005)
Naposledy změněno: