Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
TomNet.jpg, 28kB
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
  Úvodní stránka
  O mně
  Vandrování
  Fotky a obrázky
  Tomášovy řeči
  Spořiče
  ABBA
  Překlady
  Vyzvánění
  Odkazy

  Vyhledávání
  Mail pro mě
  Kniha hostů


Fotíme - nejlepší fotečky mé a mých kamarádů

Cestování po blízkých i vzdálených krajích

Tvorba www Hudba Příroda a památky Napsáno životem
Zajímaví lidé Láska, sex a erotika Lidská krása Ostatní

moravec.jpg, 2 kB
Už dlouho si pohazuju v hlavě s úplně novou sekcí Fotky a obrázky s mými fotografiemi z přírody. Ale takováto fotogalerie mých snů už na Internetu existuje a je jí Foto-cancák Jana Moravce. Čekají tam na vás velice přehledně uspořádané fotografie z těch nejkrásnějších míst naší země a nejen z ní. Prostřednictvím obrázků tak poznáte taková krásná místa, jako Posázaví, Český kras, skály v okolí Vlhoště na Kokořínsku, Broumovské stěny, Pavlovské vrchy... ale také si můžete najít fotografie podle tématu a nálady, třeba Stromy, Světla a stíny, Rampouchy a ledopády nebo Průhledy.
hrady.gif, 4 kB
Návštěvu serveru Hrady můžu vřele doporučit všem, kteří stejně jako já rádi poznávají naši zemi a její bohaté historické památky. Nenechte se však zmást jeho názvem - kromě mnoha hradů, hrádků a zřícenin tam najdete také zámky, tvrze, rozhledny, bunkry, lidové stavby... zkrátka vše, co souvisí s historií a architekturou. Ke každé památce tu najdete stručný popis, obrázky, umístění na mapě a odkazy na památky v okolí. K některým také pověsti, otevírací dobu, akce, které se tam budou konat... a mnoho dalších informací.
Epovy trekové stránky

Dlouho jsem váhal, kam Epovy trekové stránky zařadit, neboť jejich tvůrce by se moc dobře vyjímal v časti Zajímaví lidé. Ale vzhledem k tomu, že jsou celé stránky věnované přírodě a toulání, zařadil jsem je nakonec sem.
A tím jsem i nastínil, co na vás na Epově stránce čeká - spousta stručných popisů výletů a zajímavých míst, pěkná fotogalerie a mnoho dalšího.

Lucka a Michal

A teď vás pozvu na stránku dvou opravdu velkých dobrodruhů. Lucie a Michal totiž projeli na kole celý svět a projeli se po půdě všech kontinentů. Zprávy a obrázky z jejich velké cesty najdete na jejich stránce, jakož i informace o dalších jejich velkých cestách.

CMA - společnost pro výzkum historického podzemí.

CMA je sdružení lidí, jejichž největší zálibou je prolézání podzemních chodeb, dolů a katakomb a jejich kompletní průzkum a mapování. Na jejich stránce nenaleznete žádné obsáhlé texty, zato stovky obrázků s popisky z takových fascinujících míst, jako je vojenský prostor Ralsko, lomy Amerika, historické podzemí Prahy a jiných.

Lom Malá Amerika
A Lomy Amerika ještě jednou a tentokrát na vlastní stránce. Lomy Amerika jsou fascinující místo kousek od hradu Karlštejna. Jsou to opuštěné vápencové lomy, některé zaplavené krásnou modrou vodou a protkané bludištěm důlních chodeb. Na této stránce o nich najdete vyčerpávající informace - historií počínaje a pověstmi konče.


Tomáš (2002 - 2005)
Naposledy změněno: