Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
TomNet.jpg, 28kB
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
  Úvodní stránka
  O mně
  Vandrování
  Fotky a obrázky
  Tomášovy řeči
  Spořiče
  ABBA
  Překlady
  Vyzvánění
  Odkazy

  Vyhledávání
  Mail pro mě
  Kniha hostů


hospudka.jpg Fotíme - nejlepší fotečky mé a mých kamarádů

Seznámení se zajímavými lidmi

Tvorba www Hudba Příroda a památky Napsáno životem
Zajímaví lidé Láska, sex a erotika Lidská krása Ostatní

AlRasid.jpg, 3,1kB

Ne nejrůznějších středověkých a staročeských slavnostech a jarmarcích se můžete potkat se zcela zvláštní a neobvyklou skupinou lidí. Dohromady je spojuje jméno Al Rašídovi komedianti a společně objíždí zemi Českou s atrakcemi, které nikde jinde neuvidíte. Vaše děti se můžou zatočit na kolotoči, poháněném lidskou silou a hlavu jim jakspatří zamotá i obří rotující houpák. Vy si zatím můžete zastřílet z kuše či luku na figurky zvířátek nebo zkusit vyhrát na krásné Sulice nějaký ten penízek z její kašny (zatím se mi to nepodařilo). A ještě mnoho dalšího vás čeká u Al Rašídových komediantů - stačí jen kliknout na odkazový obrázek.

Krása a péče u paní Ivety

Když mě jednou hledání potenciálního vánočního dárečku zavedlo na stránku salonu Krása a péče paní Ivety, bylo její čtení pro mě jako milé pohlazení. Popisy všech masáží, zábalů a procedur jsou tak něžně a sugestivně psané, že když jsem přišel na to, že i muži jsou vítaní, zatoužil jsem poznat nepoznané a za paní Ivetou jsem se do jejího salónu vydal. Stránka ani v nejmenším nepřeháněla a "Energetická masáž" byla pro mě krásným a jedinečným zážitkem. Umocněným o to, že masérka paní Iveta je opravdu mimořádně zajímavý člověk - je zářivě šťastná a naplněná svou vlastní vnitřní vírou. Je krásné si s ní při masáži povídat a člověk se od ní opravdu hodně naučí, hodně pozná. Tak i vás zvu na stránku paní Ivety, ať i vy zakusíte to pohlazení, které mne k ní přivedlo.

mego.jpg, 4 kB

A teď vás v této části odkazů pozvu na stránku opravdu zajímavého člověka - je jím můj kamarád Mego, který je neúnavný organizátor nejrůznějších zábavných a sportovních akcí, milovník dobrého pití, dobré hudby a sympatických dívek. Je také čilým tvůrcem webů, např. Fotíme.com nebo Hospůdka.net.

Potřebujete trochu zjasnit dnešní chmurný den? Nebo máte dobrou náladu, ale humoru není nikdy dost? V tom případě vám vřele doporučuji stránku Osvěžovna Yfči Pé . Jména jednotlivých sekcí běhají v ikonce a tak vám k nim doplním jen to, že (téměř) ve všech se skvěle pobavíte.

Osvěžovna ale v tomto roce víceméně stagnuje, protože Yfča si založila "sesterskou" stránku Yfčin hlodník, takže aktuální Yfčiny postřehy, názory, básničky a hlody najdete tam.

Světem nazýváme vše, co nás obklopuje. Je jen jeden jediný, který máme všichni společný. Ale každý z nás ho vnímá trochu odlišně - a tak máme v podstatě každý svůj. A já vás teď zvu do světa jednoho zajímavého člověka - do Sašova světa, který je nám blízký i vzdálený zároveň.

Jobiho stránka

Stránka jménem JobiWeb není specializovaná na jedno téma, ale každý člověk si na ní najde něco, co se mu určitě bude zamlouvat.
Tak třeba fanoušci fotografování určitě ocení zajímavou fotogalerii a spoustu iformací o digitálních fotoaparátech. Každý se určitě rád příjemně vzruší u erotických příběhů. Romantičtější dušičky si můžou najít příběh Láska přes Internet. A všichni milovníci hudby můžou porovna svůj hudební vkus se vkusem autora stránky Jobiho a případně si najít podrobnější iformace o skupinách Roxette, Scooter a jiných.
Na stránce toho najdete ještě o mnoho více, ale to už zjistíte sami, stačí kliknout na obrázek.

Na stránce Marka Urbana najdete sekce, které by mohly být klidně i tady, protože jejího tvůrce zajímají stejné věci, jako mě. Konkrétně jde o tvorbu www stránek téměř zdarma, Murphyho zákony nebo pozadí na plochu s obrázky z naší země.

Michalův web by se neztratil v téměř žádné ze sekcí mých odkazů.
Michal je profesionální tvůrce stránek, který bravurně zvládá nejmodernější technologie. A pokud byste od něho chtěli vytvořit profesionální stránku, má dost příznivé ceny.
Ale jeho stránka není rozhodně jen komerční - najdete tu sbírku JavaScriptů, animací a 3D grafiky, sekci věnovanou tajemnu, programy na stažení, super midi soubory a srandovní videa, sekci věnovanou warezu, Pánovi prstenů a spoustu odkazů.

Kamillive

Stránka jménem Kamillive je zajímavá od začátku až do konce. Už jen tím, že je na ní použit zajímavý redakční systém, ale to by vás asi nezajímalo tolik, jako mě, tak vás radši pozvu do atraktivních sekcí Referáty, Maturitní otázky nebo Murphyho zákony, Tapety na plochu, SMSky pro různé příležitosti... a mnoho, mnoho a ještě jednou skutečně mnoho dalšího.Tomáš (2002 - 2005)
Naposledy změněno: