Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
TomNet.jpg, 28kB
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
  Úvodní stránka
  O mně
  Vandrování
  Fotky a obrázky
  Tomášovy řeči
  Spořiče
  ABBA
  Překlady
  Vyzvánění
  Odkazy

  Vyhledávání
  Mail pro mě
  Kniha hostů


hospudka.jpg Fotíme - nejlepší fotečky mé a mých kamarádů

laska.gif, 7 kB

Tvorba www Hudba Příroda a památky Napsáno životem
Zajímaví lidé Láska, sex a erotika Lidská krása Ostatní

amateri.gif, 5 kB
Když hledáte na Internetu erotické obrázky, snadno se dočkáte zklamání. Povětšinou totiž najdete stránky se spoustou planých slibů, určených jen na nečestné vydělávání peněz. Nebo najdete obrázky umělých "krásek", svíjejících se na obrázcích v předstírané extázi. Takového zklamání však budete ušetřeni, pokud zavítáte na server Amatéři. Největší místo na tomto serveru totiž zaujímají obrázky krásných českých žen, dívek, kluků, mužů nebo milujících se lidí. Pěkné na tom je to, že tam každý může svobodně vložit své obrázky bez cenzury, takže se můžete stát také svědky různých zajímavých erotických her, použití erotických pomůcek nebo milování v přírodě, ale také neobvyklejších praktik, jako třeba svazování nebo milování v gumě.
Ale ani ostatní sekce tohoto serveru si nezaslouží opomenutí - třeba chat, seznamka, diskusní fórum, internetový obchod, erotické povídky nebo erotický weblog.
onanie.gif, 3 kB
Co děláte, když nemáte partnerku nebo partnera a vaše tělo přesto žádá své? Pravděpodobně se věnujete příjemné činnosti, podle níž se jmenuje server Onanie. Nejzajímavější sekcí tohoto serveru je asi sekce Metody, kde najdete mnoho a mnoho (často velice bizardních a neobvyklých) různých metod sebeuspokojování nebo tam můžete také vy napsat tu svou oblíbenou. Ale ani ostatní sekce nejsou rozhodně k přehlédnutí, třeba erotický deník, fotografie uživatelů, fotopříběhy nebo dotazníky.

Chtělo by se vám a nemáte s kým? A nemáte momentálně čas ani chuť vyrazit někoho hledat? V tom případě se určitě podívejte na stránku Sex u nás.
Prostřednictvím této graficky úchvatné stránky a příběhů, které sem napsal její tvůrce Michal můžete ve svých představách prožít něžnou lásku i sexuální orgie, vášnivé líbání i brutální soulož, každý dle svých představ. Na každý příběh můžete reagovat v diskusi, tak to zkuste - třeba tu nakonec navážete i přátelství, nebo dokonce něco víc.

sexus.gif, 3 kB
Hledáte-li na Internetu něco o sexu, najdete většinou obrázky, erotické příběhy nebo erotickou seznamku. Ale ani pokud chcete vědět o sexu nějaké serioznější informace, nepříjdete zkrátka, stačí, když zavítáte na server Sexus. Sekce "Kluci", "Dívky", "Praktiky", "Problémy", "Antikoncepce" a další hovoří svými jmény samy za sebe a v každé najdete spoustu zajímavých informací o daném tématu.


Tomáš (2002 - 2005)
Naposledy změněno: