Ozdoba levé části hlavičky
Horní část menu Spodní část menu
Pozadí mezi menu
Socha z chrámu Tři Grácie v Lednicko-valtickém areálu
Konec menu

Obrázek, vložený sem kvůli kreténskému Internet Exploreru Tomášův Internet

Nejkrásnější ženuška je sympatická venuškaKrásná ženuška venuška, aneb jak pan malíř zobrazil pravěkou ženu Už dlouhou se nám módní návrháři, módní časopisy, módní přehlídky, plastičtí chirurgové, výrobci zázračných preparátů na hubnutí a další podobná svoloč snaží namluvit, že žena je krásnou a štíhlou jedině v případě, že nemá prakticky žádné boky, žádný zadek, ploché břicho a velká ňadra. Jejich důvody jsou jasné - takové postavy se přirozeným způsobem nedá dosáhnout a oni se svými výrobky a službami tak mají o klientelu a zisky postaráno. Podrobnosti o tomhle jejich mazaném marketingu najdete v článku Fascinující marketing 3 - jediný krok k dokonalosti. Důsledky takovéto mediální masáže mají však na naše dívky a ženy velmi nežádoucí účinky... podle průzkumů veřejného mínění se až 92% žen vidí jako neatraktivní a ošklivé. Mě to ohromně zlobí a nemám to rád, tak se to snažím našim ženuškám vymluvit v článcích Všem dívkám a ženám a Co muži nechápou, co ženy nechápou.

Ve všech článcích se však snažím mluvit tak více méně obecně. K prvním dílům seriálu Fascinující marketing jsem však psal i svůj ryze osobní pohled na věc a to je i účelem tohoto článku.

Můj ideál krásné ženy sice není nijak ostře vyhraněný, ale jedno vím jistě - krasavice z titulních stran časopisů, ze soutěží Miss nebo z přehlídkových mol to rozhodně nejsou a míry 90-60-90 - vysněný to ideál drtivé většiny žen - nevyjadřují pro mě nic krásného, ani přitažlivého.

Mnohem krásnější jsou pro mě ženy a dívky, které denně potkávám na ulici. Jsem muž a příroda mě stvořila k tomu, abych měl rád ženskost. A tak mám rád něžně žensky zaoblený tvar boků a prdelky, nádhernou a výraznou křivku, kterou tvoří pas a boky a samozřejmě také ňadra, u kterých však pro mě neplatí žádná přímá úměra "čím větší tím lepší", k čemuž ve jménu svých zisků ženy přesvědčují plastičtí chirurgové.

Proto nemám rád ženy a dívky, které dnes časopisy a média obecně označují jako štíhlé, ve skutečnosti jsou ale odporně vychrtlé, jejich boky tvoří jen výčnělky pánevních kostí, lezou z nich žebra a klíční kosti a ženského je na nich pomálu. Navíc s nimi není žádná zábava, jíst nic nechtějí, mají výčitky svědomí, když si dají o olivu navíc a pětkrát denně se musí ujišťovat, že nejsou tlusté.

Já mám rád dívky a ženy, které jsou štíhlé přirozeně a tak mají tělo krásně souměrné a nechybí jim jeho ženská krása. Ale nejradši mám ty, které jsou plnoštíhlé a nebo i baculky. Takové se mi moc líbí a říkám o nich - i když jen pro sebe - že to jsou ženušky venušky.

Ženušky venušky jsou hezky žensky zaoblené, mají pěkné kulaté boky a výraznou křivku mezi boky a pasem. Některé mají i pěkná ňadra. Bývají veselé, klidně s vámi dají guláš a pivko, nezabývají se pořád tak sebou a mají činorodosti a energie na rozdávání a svým vnitřním svitem dokáží prozářit, když naši duši zahalí chmury.

Mým nejoblíbenějším typem ženské postavy je hruška, přesýpací hodiny a atletická ženská postava podle řeckého ideálu krásy kalokagathia, nejneoblíbenějším kostra a ramínko na šaty.

A tak chci vzkázat všem krásným ženuškám venuškám, aby nevěřily ničemu z toho, o čem se je snaží přesvědčit banda darebáků, kterým jde jen o jejich zisk a ozvěnu jim při tom tvoří některé hloupější slípky. Bez vás by byl svět méně krásný a byl by mnohem chudší a vy máte rozhodně své místo na slunci. Tak se mějte rády tak, jako vás mám rád já. A tentýž vzkaz platí i ženuškám štíhlým, které se táž banda snaží přesvědčit, že jsou tlusté.
Buďte šťastné a mějte se rády, to vám všem přeje...
pohodář Tom

Napsal Tomáš dne 19. října 2011

Zpět na Tomášovy řeči