Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
Nápis Tomášův Internet
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W

Tomášovy řeči

Obrázek srdce

Když jsem dneska prohlížel statistiku nejhledanějších slovních spojení v březnu, zaujalo mě, kolikrát vás přivedlo na mou stránku slovní spojení "obrázek srdce". Oklamáni vyhledávačem jste se dívali na obrázek Srdce prastaré lípy ve fotogalerii Krása stromů a pravděpodobně jste tam nenašli, co jste hledali.
Mě zase docela zajímalo, jestli bych dokázal nakreslit srdce v grafickém programu GIMP, do jehož tajů zvolna pronikám. Tak jsem se na to vrhnul a tohle je výsledek:

srdce.gif, 2 kB

Vida, srdce se podařilo. Ale ještě by to chtělo něco, aby to nebylo tak fádní, třeba nějaký "odlesk".

srdce1.gif, 3 kB

No vida, už to vypadá líp. Někomu by se ale mohl zdát rozdíl mezi vínovou a bílou příliš velký, tak ho ještě trošku "zdecentníme".

srdce2.gif, 3 kB

Nevypadá to špatně... ale viděl jsem určitě už i pěknější srdce, třeba srdce, které mělo očička, pusinku a smálo se. To by v tom byl hrom, abych i já takové nezvládl...

srdce3.gif, 4 kB

Hrom v tom nebyl... ale přece jen, něco tomu pořád chybí...
Jenže už mě nic nenapadá... tak vám to bude muset pro dnešek stačit - ale už přemýšlím nad pokračováním...



srdce2.jpg, 3,1kB

V tomto dílu mého seriálu Obrázek srdce jste se mohli seznámit s mými začátky s programem GIMP. Jak to pokračovalo poznáte, když kliknete na další díl - Obrázek srdce 2



srdce3.jpg, 4,0kB

V dílu Obrázek srdce 3 uvidíte výsledky mého prvního testování vektorového grafického editoru Zoner Callisto 5, v němž jdou srdíčka i jiné tvary mnohem lépe upravovat, než v bitmapovém GIMPu. A tak i na srdíčcích to je vidět.



srdce4.jpg, 5,0kB

Obrázek srdce 4 je dílem závěrečným a poznáte v něm nejen variabilitu, jaké je možné dosáhnout s programem Zoner Callisto, ale i jak silné spojenectví je, když spojí své síly Zoner Callisto a GIMP.

Vaše komentáře

Jméno:
E-mail:
Web (i s http://):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u>, <i> a <br> , můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
 
   

Zobrazit příspěvky:

1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260   261-280   281-300   301-320   321-340   341-360   361-380   381-400   401-420   421-440   441-460   461-480   481-500   501-520   521-540   541-560   561-580   581-600   601-620   


Robin Marvel
robinmarvel@outlook.com
http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-banashankari-ban
30. 05. 2015, 09:36:36
Packers and Movers Benson Town @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-benson-town-bangalore. - html Packers - and Movers Electronic City @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-electronic-city-bangal - ore.html Packers - and Movers Chandra Layout @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-chandra-layout-bangalo - re.html Packers - and Movers Hebbal @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-hebbal-bangalore.html - Packers - and Movers Kaggadasapura @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-kaggadasapura-bangalor - e.html Packers - and Movers Koramangala @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-koramangala-bangalore. - html Packers - and Movers Banashankari @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-banashankari-bangalore - .html Packers - and Movers Banaswadi @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-banaswadi-bangalore.ht - ml Packers - and Movers Bellandur @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-bellandur-bangalore.ht - ml Packers - and Movers Bommanahalli @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-bommanahalli-bangalore - .html Packers - and Movers BTM Layout @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-btm-layout-bangalore.h - tml Packers - and Movers Chandra Layout @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-chandra-layout-bangalo - re.html Packers - and Movers Benson Town @ http://www.bangalorelocal.in/packers-movers-benson-town-bangalore. - html -


Packers and Movers
3toppacker@gmail.com
http://3
30. 05. 2015, 09:32:17
Packers and Movers in Ghaziabad @ http://3th.co.in/packers-and-movers-ghaziabad/ Packers and Movers in Faridabad @ http://3th.co.in/packers-and-movers-faridabad/ Packers and Movers in Noida @ http://3th.co.in/packers-and-movers-noida/ Packers and Movers in Chandigarh @ http://3th.co.in/packers-and-movers-chandigarh/



Zobrazit příspěvky:

1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260   261-280   281-300   301-320   321-340   341-360   361-380   381-400   401-420   421-440   441-460   461-480   481-500   501-520   521-540   541-560   561-580   581-600   601-620   

Zpět na Tomášovy řeči
Tomáš
23. 4. 2006



Tomáš 2006
Naposledy změněno: